mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

  ASKOM i SIEMENS wspólnie na Forum Rynku Spożywczego i Handlu

 

W dniach 6-7 listopada 2017 r. w hotelu Sheraton w Warszawie miała miejsce jubileuszowa X edycja największej konferencji dedykowanej sektorowi spożywczemu oraz handlowemu w Polsce pod nazwą Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2017 (www.frsih.pl).

 

Na zaproszenie firmy SIEMENS Industry Software, która była jednym ze sponsorów Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2017, w jednej z sesji tematycznych aktywny udział wziął również ASKOM w osobie Pana Tomasza Cwołka – Dyrektora Działu Przemysłowych Systemów IT.

 

Pan Tomasz Cwołek otworzył sesję pt. „Naturalność, jakość, bezpieczeństwo – trzy filary produkcji i promocji polskiej żywności”, prezentując główne korzyści, takie jak zapewnianie najwyższej jakości i bezpieczeństwa produkcji, wynikające z wdrożenia w branży spożywczej rozwiązań firmy SIEMENS z zakresu zarządzania produkcją (MOM), m.in.: systemy MES, LIMS i APS.

 

Pan Tomasz Cwołek wziął również bardzo aktywny udział w otwartym panelu dyskusyjnym, podczas którego poruszane były kluczowe dla branży spożywczej w Polsce problemy zapewniania bezpieczeństwa procesu produkcji i najwyższej jakości produkowanych i dostarczanych na rynek wyrobów. W panelu tym udział wzięli również poseł na Sejm RP oraz właściciele i osoby zarządzające polskimi firmami produkcyjnymi i polskimi oddziałami międzynarodowych koncernów z branży spożywczej.

 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za udział w Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2017, a zainteresowanym polecam zapoznanie się z naszą prezentacją pt. „Jakość i bezpieczeństwo produkcji spożywczej dzięki Siemens MOM”.

 

Prezentacja: „Jakość i bezpieczeństwo produkcji spożywczej dzięki Siemens MOM”: pobierz    Format: PDF (2,39 MB)

16.11.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2017-11-20