mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

  Automaticon 2018 - impresje po targach

 

Czas rzeczywiście biegnie szybko: Automaticon 2018 już za nami. Kasandryczne przepowiednie, że te targi się kończą, nie spełniły się – tłumnie odwiedzający hale na Expo XXI zadali kłam tym wieszczeniom! My również nie narzekaliśmy na brak zainteresowania. Odwrotnie: zdarte gardła, które wieczorami pielęgnowaliśmy ;-), by następnego dnia mieć siły do rozmów z naszymi miłymi gośćmi, potwierdzają, że ta impreza targowa ma się dobrze.

 

Wszystkim, którzy znaleźli chwilę czasu, by odwiedzić nasze stoisko, z tego miejsca dziękujemy. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy ich oczekiwań i przekonali się, że nasz produkt, Asix®, jest w awangardzie systemów SCADA, a jego nowe funkcje i możliwości są warte chwili zastanowienia. Ponad setka odwiedzających nas delegacji, to zarówno nasi stali klienci, którzy zachowują nas w życzliwej pamięci, jak również dobrze rokujące na przyszłość kontakty. Cieszy nas, że Asix® zdobywa nowe pola zastosowań, nowych klientów.

 

Tegoroczne targi Automaticon uważamy za udane. Niektórzy jedynie żałowali, że duża liczba odwiedzających przełożyła się na spore spożycie krówek reklamowych i po powrocie do Gliwic już nie było jak skorzystać z ich słodyczy. Obiecujemy jednak, że za rok krówki znowu będą, może jeszcze lepsze ;-) Zapraszamy więc, nie tylko z powodu krówek, za rok na Automaticon 2019.

30.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2018-04-30