mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

  SIEMENS Industry Software Converge European Partner Leadership Summit 2018

 

Tradycyjnie na początku każdego nowego roku firma SIEMENS Industry Software (SISW) zaprosiła swoich najlepszych partnerów z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (region EMEA) na wspólne spotkanie, które w tym roku miało miejsce 30 i 31 stycznia w uroczym mieście St. Julian na Malcie.

 

Tegoroczne spotkanie zorganizowane pod hasłem „THINK BIG – GO BIG” miało na celu zaprezentowanie partnerom kompleksowej oferty oprogramowania firmy SIEMENS obejmującej mi.in. systemy do projektowania przestrzennego (CAD/CAM), zarządzania cyklem życia produktów (PLM), symulacji procesów oraz planowania i zarządzania procesem produkcji i zapewnieniem jakości (MOM). W tym roku w spotkaniu po raz pierwszy uczestniczyli dotychczasowi partnerzy „dużego SIEMENSa”, specjalizujący się w systemach APS / MES / LIMS / QMS (obecnie MOM) oraz partnerzy przejętej przez SISW firmy MENTOR Graphics.

 

Spotkanie SISW Converge EPLS 2018 dawało również ogromne możliwości nawiązania wzajemnej współpracy pomiędzy partnerami - zarówno partnerami specjalizującymi się w różnych dziedzinach i oferującymi na rynku różne rozwiązania SISW jak i partnerami działającymi na różnych rynkach, w różnych branżach i krajach. Współpraca taka pozwala na osiągnięcie efektu synergii z wdrożenia kompleksowych rozwiązań Industry 4.0 firmy SIEMENS.

 

Firma ASKOM była obecna w gronie najlepszych partnerów SISW na Converge EPLS 2018 jako jedyny polski partner w zakresie systemów MOM. Naszą firmę reprezentował na Malcie kolega Tomasz Cwołek – Dyrektor Działu Przemysłowych Systemów IT.

06.02.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2018-02-06