mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

  Podsumowanie konferencji naukowo-technicznej PROCESS AUTOMATION

 

W dniach 7-8 września 2017 r. odbyła się w Krakowie pod patronatem firmy SIEMENS już XI edycja konferencji PROCESS AUTOMATION, która jest ważnym wydarzeniem dla całej branży przemysłowej. Konferencja ta, będąca kontynuacją wcześniejszych edycji znanych pod nazwą Systemy Sterowania w Automatyce Procesowej, stanowi wielobranżowe forum dyskusyjne dedykowane tematyce adaptacji w rodzimym przemyśle najnowszych rozwiązań z zakresu automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych, a szczególnie najnowszych trendów związanych z procesem cyfryzacji (digitalizacji) w ramach 4 rewolucji przemysłowej (Industry 4.0).

 

Na konferencji PROCESS AUTOMATION nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli firmy ASKOM będącej jedynym w Polsce certyfikowanym Partnerem firmy SIEMENS Industry Software, który oferuje kompletne portfolio produktów z zakresu zarządzania produkcją (MOM) m.in.: systemy MES, QMS/LIMS i APS.

 

Tematem wystąpienia kolegi Krzysztofa Górki – Kierownika Zespołu MOM była „Integracja systemów zarządzania produkcją MES/MOM i SIMATIC PCS7/Batch przy wykorzystaniu technologii TIA”, co jest unikalnym na skalę światową rozwiązaniem firmy SIEMENS realizacji kompleksowych systemów pozwalających na równoczesne zarządzanie procesem produkcji (MES) i jego sterowaniem (PCS) na wspólnej zintegrowanej platformie.

 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom konferencji za udział i zainteresowanie naszą ofertą.

28.09.2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2017-09-28