mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

 

26.06.2020

  Webinar: "Pozyskuj, przetwarzaj, przewiduj - dane i wiedza w zarządzaniu produkcją"

 

Miło nam poinformować, że ASKOM nawiązał bliską współpracę z firmą Reliability Solution specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań z obszaru predykcyjnego utrzymania ruchu. Traktujemy to jako uzupełnienie naszej oferty, licząc, że synergia rozwiązań obu firm przyniesie wiele korzyści naszym klientom.

 

Jest tylko jedna droga, która prowadzi do ulepszenia procesów produkcyjnych, zwiększenia marżowości produkcji, a przede wszystkim do wczesnego wykrywania i skutecznego eliminowania awarii - pozyskiwanie i analiza danych.
 

Koncepcja Przemysłu 4.0 w głównej mierze opiera się na maksymalnym wykorzystywaniu danych oraz zaawansowanej cyfryzacji. Dzisiaj już nikt nie kwestionuje siły i możliwości danych, dzisiaj przedsiębiorstwa dokonują wyboru najlepszych rozwiązań, które umożliwią optymalne wykorzystanie ich potencjału.
 

Pozyskuj, przetwarzaj, przewiduj - trzy najważniejsze kroki, które pomogą w podniesieniu konkurencyjności produkcji i utrzymaniu pozycji rynkowej. Czas na wykorzystanie szansy, jaką dają nowoczesne technologie!


ASKOM wspólnie z ReliaSol zapraszają na webinar:

Data: 2 lipca 2020 (czwartek)
Godzina: 9.00 - 10.00
 

 

Tematyka spotkania podzielona będzie na trzy bloki:


1. Pozyskuj - niezawodne i najnowocześniejsze systemy do zbierania oraz archiwizacji danych z maszyn, linii i procesów produkcyjnych.

2. Przetwarzaj - jak przetwarzać dane, aby uzyskać lepszy wgląd w działanie maszyn i urządzeń, używając połączonych mocy oprogramowania Asix oraz platformy RSIMS. Jakie funkcjonalności są przydatne w analizie danych produkcyjnych.

3. Przewiduj - jak integrować i wykorzystywać dane w systemie diagnostycznym RSIMS - rozwiązaniu, które pozwala na włączenie w procesy utrzymania ruchu potęgi sztucznej inteligencji.

 

 


 

 

 

 

wstecz

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2020-06-26