mapa serwisu     EN     RSS

 
   
 

 

 
 

certyfikat dla

Systemu Zarządzania

wg EN ISO 9001:2015

System HMI / SCADA / MES

 

 

06.03.2018

  Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon 2018

 

Jak mawiają Francuzi Le temps passe vite (czas biegnie szybko). Rok minął niepostrzeżenie i znów mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko na targach Automaticon. To cyklicznie odbywające się spotkanie profesjonalistów branży automatyki i pomiarów, na którym wypada się wystawić lub przynajmniej odwiedzić. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 20 do 23 marca na terenie Expo w Warszawie. ASKOM prezentuje swoją ofertę jako dostawca systemów automatyki, zarządzania produkcją MES oraz producent oprogramowania klasy SCADA Asix®.

 

Jak zwykle przedstawimy nowości naszej platformy programowej Asix.Evo:

  • kompleksowe rozwiązania dla monitorowania mediów energetycznych Asix Energy. To wsparcie dla działań ukierunkowanych na spełnienie wymagań normy ISO 50 001 może zainteresować Państwa zarówno jako integratorów jak i użytkowników końcowych,

  • wsparcie dla systemów optymalizacji produkcji Asix OEE, dzięki któremu wyliczanie on-line dowolnych współczynników efektywnościowych już nie będzie przyprawiało o ból głowy,

i inne, o które będziecie Państwo mogli odpytać naszych specjalistów, będących do dyspozycji przez cały czas trwania targów.

 

PS. Zgodnie z kilkuletnią tradycją, wśród odwiedzających nas gości codziennie losować będziemy jedną licencję stacji inżynierskiej lokalnej.

 

Miejsce targów:

Centrum Targowe EXPO XXI

Warszawa-Wola

ul. Prądzyńskiego 12/14

stoisko A27, hala 1

 

 

 

 

wstecz

 

 
 
 

Created by ASKOM Sp. z o.o. © 2001

Ostatnia modyfikacja: 2018-03-06